www.cilekhaber.com KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ






HAFTALIK PROGRAM

Son Güncelleme : 12 Şubat 2018 20:02
 HAFTALIK PROGRAM

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

 

 İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

     BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                          T A K I M L A R

       KATEGORİ

 

09-10-11 ŞUBAT 2018

BADMİNTON

SİTE SPOR SALONU

10.00

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BADMİNTON GURUP MÜSABAKALARI

KIZLAR VE ERKEKLER

 

13-14-15 ŞUBAT 2018

MASA TENİSİ

EREĞLİ SPR SALONU

10.00

OKULLAR İKİNCİ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ MASA TENİSİ MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

 

14-15-16-17-18 ŞUBAT 2018

FUTSAL

SİTE SPOR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER OKULLAR ARASI FUTSAL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

GENÇLER

 

10 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

FUTBOL

ALAPLI SAHASI

14.00

ALAPLI BELEDİYE SPOR

GÖKÇEBEY SPOR

SÜPER AMATÖR

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

14.00

ÇAYCUMA SPOR

POLİSGÜCÜ SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

12.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

U – 19

BEYÇAYIRI SAHASI

14.30

BAYAT SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

ERDEMİR SAHASI

12.00

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

U – 19

KOZLU SAHASI

14.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

AYİÇİ SPOR

U – 19

FENER SAHASI

11.00

ZONGULDAK BELEDİYE SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

U – 19

FENER SAHASI

13.00

TERAKKİ SPOR

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

U – 19

FENER SAHASI

15.00

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

U – 19

 

HENTBOL

EREĞLİ SPR SALONU

12.00

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

13.00

EREĞLİ BALI SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

 

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

15.00

KİLİMLİ İDMANYURDU

ÇAYCUMA GENÇLERBİRLİĞİ

MİDİ KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

16.30

D. S. İ.

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

MİDİ KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

18.00

D. S. İ.

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

YILDIZ KIZLAR

 

11 ŞUBAT 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

BEYÇAYIRI SAHASI

12.00

AKIN SPOR

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

14.30

GÜLÜÇ BELEDİYE SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

ERDEMİR SAHASI

13.00

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

ZONGULDAK BELEDİYE SPOR

U – 16

KİLİMLİ SAHASI

14.00

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

GELİK SPOR

SÜPER AMATÖR

KOZLU SAHASI

13.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

SÜPER AMATÖR

KOZLU SAHASI

15.00

İHSANİYE SPOR

PERŞEMBE BEEDİYE SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

FENER SAHASI

12.00

ZONGULDAK SARAY SPOR

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

U – 16

FENER SAHASI

14.30

SUBATAN SPOR

SALTUKOVA SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

ÇAT. Ü. SAKA STADI

13.00

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

POLİS GÜCÜ SPOR

U – 19

KARADON SAHASI

13.00

KARADON SPOR

ÜZÜLMEZ SPOR

U – 19

ÇAYCUMA SENT. SAH

12.00

VELİ KÖYÜ SPOR

KAYIKÇILAR GB. SPOR

U – 19

ÇAYCUMA SENT. SAH

14.30

FİLYOS ATEŞ SPOR

MUSLU – GÜMELİ GALİBİ

1.AMATÖR PLAY OFF

DEVREK ÇİM SAHASI

14.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

YENİÇAĞA SPOR

BAL

 

HENTBOL

EREĞLİ SPR SALONU

12.00

EREĞLİ BALI SPOR

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

13.00

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

VOLEYBOL

ÇAYCUMA SPR SALN

15.00

ÇAYCUMA GMSK.

D. S. İ.

MİDİ KIZLAR

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ EREĞLİ İLÇESİ ELMACIK KÖYÜ-SOĞANLI KÖYÜ ARASI DOĞA GEZİSİ

 

 

12 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

FUTBOL

DEVREK SENT. SAH.

14.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

ÇAYCUMA SPOR

U – 19

HALK OYUNLARI

SİTE SPOR SALONU

13.00

OKULLAR GENÇ VE YILDIZ KIZLAR HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER - YILDIZLAR

 

BASKETBOL

SİTE SPOR SALONU

17.30

ZONGULDAK BELEDİYE - A

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

BÜYÜK ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

19.00

YILDIZ GENÇLİK

ÇELİKEL - A

BÜYÜK ERKEKLER

 

13 ŞUBAT 2018 SALI

ATLETİZM

K. K. K. STADYUMU

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER PUANLI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER – B

SATRANÇ

İLHAN VARANK LİS.

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER - YILDIZLAR

HENTBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

17.00

KİLİMLİ İDMANYURDU

KOZLU BELEDİYE SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

 

14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

FUTBOL

K. K. K. STADI

13.30

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

SBS. İNŞAAT KIRKLARELİ SPOR

2. LİG ERKEKLER

 

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

14.00

HASAD GENÇLİK SPOR

BURSA VOLEYBOL

2. LİG ERKEKLER

KİLİMLİ SPR SALONU

16.30

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

D. S. İ.

GENÇ KIZLAR

BASKETBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

19.00

YILDIZ GENÇLİK

ZK. EREĞLİ SPOR

BÜYÜK ERKEKLER

HENTBOL

EREĞLİ SPR SALONU

17.30

EREĞLİ BALI SPOR

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

SATRANÇ

İLHAN VARANK LİS.

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER - YILDIZLAR

 

15 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE

ATLETİZM

K. K. K. STADYUMU

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER PUANLI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER – B

SATRANÇ

İLHAN VARANK LİS.

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER

HENTBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

17.00

KİLİMLİ İDMANYURDU

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

 

16 ŞUBAT 2018 CUMA

SATRANÇ

İLHAN VARANK LİS.

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER

 

 

Etiketler: İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

HAFTALIK PROGRAM

Son Güncelleme : 12 Şubat 2018 20:02
 HAFTALIK PROGRAM

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

 

 İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

     BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                          T A K I M L A R

       KATEGORİ

 

09-10-11 ŞUBAT 2018

BADMİNTON

SİTE SPOR SALONU

10.00

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BADMİNTON GURUP MÜSABAKALARI

KIZLAR VE ERKEKLER

 

13-14-15 ŞUBAT 2018

MASA TENİSİ

EREĞLİ SPR SALONU

10.00

OKULLAR İKİNCİ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ MASA TENİSİ MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

 

14-15-16-17-18 ŞUBAT 2018

FUTSAL

SİTE SPOR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER OKULLAR ARASI FUTSAL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

GENÇLER

 

10 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

FUTBOL

ALAPLI SAHASI

14.00

ALAPLI BELEDİYE SPOR

GÖKÇEBEY SPOR

SÜPER AMATÖR

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

14.00

ÇAYCUMA SPOR

POLİSGÜCÜ SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

12.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

U – 19

BEYÇAYIRI SAHASI

14.30

BAYAT SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

ERDEMİR SAHASI

12.00

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

U – 19

KOZLU SAHASI

14.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

AYİÇİ SPOR

U – 19

FENER SAHASI

11.00

ZONGULDAK BELEDİYE SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

U – 19

FENER SAHASI

13.00

TERAKKİ SPOR

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

U – 19

FENER SAHASI

15.00

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

U – 19

 

HENTBOL

EREĞLİ SPR SALONU

12.00

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

13.00

EREĞLİ BALI SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

 

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

15.00

KİLİMLİ İDMANYURDU

ÇAYCUMA GENÇLERBİRLİĞİ

MİDİ KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

16.30

D. S. İ.

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

MİDİ KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

18.00

D. S. İ.

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

YILDIZ KIZLAR

 

11 ŞUBAT 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

BEYÇAYIRI SAHASI

12.00

AKIN SPOR

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

14.30

GÜLÜÇ BELEDİYE SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

ERDEMİR SAHASI

13.00

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

ZONGULDAK BELEDİYE SPOR

U – 16

KİLİMLİ SAHASI

14.00

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

GELİK SPOR

SÜPER AMATÖR

KOZLU SAHASI

13.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

SÜPER AMATÖR

KOZLU SAHASI

15.00

İHSANİYE SPOR

PERŞEMBE BEEDİYE SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

FENER SAHASI

12.00

ZONGULDAK SARAY SPOR

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

U – 16

FENER SAHASI

14.30

SUBATAN SPOR

SALTUKOVA SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

ÇAT. Ü. SAKA STADI

13.00

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

POLİS GÜCÜ SPOR

U – 19

KARADON SAHASI

13.00

KARADON SPOR

ÜZÜLMEZ SPOR

U – 19

ÇAYCUMA SENT. SAH

12.00

VELİ KÖYÜ SPOR

KAYIKÇILAR GB. SPOR

U – 19

ÇAYCUMA SENT. SAH

14.30

FİLYOS ATEŞ SPOR

MUSLU – GÜMELİ GALİBİ

1.AMATÖR PLAY OFF

DEVREK ÇİM SAHASI

14.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

YENİÇAĞA SPOR

BAL

 

HENTBOL

EREĞLİ SPR SALONU

12.00

EREĞLİ BALI SPOR

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

13.00

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

VOLEYBOL

ÇAYCUMA SPR SALN

15.00

ÇAYCUMA GMSK.

D. S. İ.

MİDİ KIZLAR

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ EREĞLİ İLÇESİ ELMACIK KÖYÜ-SOĞANLI KÖYÜ ARASI DOĞA GEZİSİ

 

 

12 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

FUTBOL

DEVREK SENT. SAH.

14.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

ÇAYCUMA SPOR

U – 19

HALK OYUNLARI

SİTE SPOR SALONU

13.00

OKULLAR GENÇ VE YILDIZ KIZLAR HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER - YILDIZLAR

 

BASKETBOL

SİTE SPOR SALONU

17.30

ZONGULDAK BELEDİYE - A

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

BÜYÜK ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

19.00

YILDIZ GENÇLİK

ÇELİKEL - A

BÜYÜK ERKEKLER

 

13 ŞUBAT 2018 SALI

ATLETİZM

K. K. K. STADYUMU

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER PUANLI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER – B

SATRANÇ

İLHAN VARANK LİS.

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER - YILDIZLAR

HENTBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

17.00

KİLİMLİ İDMANYURDU

KOZLU BELEDİYE SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

 

14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

FUTBOL

K. K. K. STADI

13.30

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

SBS. İNŞAAT KIRKLARELİ SPOR

2. LİG ERKEKLER

 

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

14.00

HASAD GENÇLİK SPOR

BURSA VOLEYBOL

2. LİG ERKEKLER

KİLİMLİ SPR SALONU

16.30

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

D. S. İ.

GENÇ KIZLAR

BASKETBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

19.00

YILDIZ GENÇLİK

ZK. EREĞLİ SPOR

BÜYÜK ERKEKLER

HENTBOL

EREĞLİ SPR SALONU

17.30

EREĞLİ BALI SPOR

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

SATRANÇ

İLHAN VARANK LİS.

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER - YILDIZLAR

 

15 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE

ATLETİZM

K. K. K. STADYUMU

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER PUANLI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER – B

SATRANÇ

İLHAN VARANK LİS.

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER

HENTBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

17.00

KİLİMLİ İDMANYURDU

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

 

16 ŞUBAT 2018 CUMA

SATRANÇ

İLHAN VARANK LİS.

10.00

OKULLAR KIZLAR VE ERKEKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER

 

 

Etiketler: İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI
KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ