www.cilekhaber.com KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ

İLİMİZ SPOR HAFTALIK PROGRAMI

Son Güncelleme : 23 Şubat 2018 12:02
İLİMİZ SPOR  HAFTALIK PROGRAMI

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

 

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

   BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                        T A K I M L A R

      KATEGORİ

 

22-23-24-25 ŞUBAT 2018

HOKEY

EREĞLİ SPR SALONU

10.00

KIZLAR – ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BÖLGESEL GRUP ELEME MÜSABAKALARI

16 YAŞ ALTI

 

23-24-25-26 ŞUBAT 2018

 

BASKETBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI KIZLAR – ERKEKLER BASKETBOL GRUP MÜSABAKALARI

YILDIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI KIZLAR – ERKEKLER BASKETBOL GRUP MÜSABAKALARI

YILDIZLAR

 

24 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

FUTBOL

ÇAYDEĞİRMENİ SAH.

14.00

GÖKÇEBEY SPOR

POLİS GÜCÜ SPOR

SÜPER AMATÖR

ALAPLI SAHASI

14.00

ALAPLI BELEDİYE SPOR

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

SÜPER AMATÖR

KİLİMLİ SAHASI

14.00

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

HACILAR SPOR

ÇAYCUMA SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

15.00

VELİKÖYÜ SPOR

DEVREK BELEDİYE SPOR

U – 17

FENER SAHASI

13.00

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

MUSLU BELEDİYE SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

FENER SAHASI

15.00

SUBATAN SPOR

PERŞEMBE BELEDİYE SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

DEVREK SENT. SAH.

15.00

DEVREK VETERANLAR

BASAD VETERANLAR

VETERANLAR LİGİ

 

VOLEYBOL

B. E. Ü. SPOR SALONU

14.00

HASAD GENÇLİK SPOR

RDF. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU

2. LİG ERKEKLER

B. E. Ü. SPOR SALONU

16.00

HASAD

D. S. İ.

GENÇ KIZLAR

ÇAYCUMA SPR SALN.

13.00

ÇAYCUMA GENÇLER BİRLİĞİ

ZONGULDAK İDMANOCAĞI

KÜÇÜK KIZLAR

 

25 ŞUBAT 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

K. K. K. STADI

13.30

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

SİLİVRİ SPOR

2. LİG ERKEKLER

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

14.00

ÇAYCUMA SPOR

GELİK SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

11.00

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

KASTAMONU GÜCÜ SPOR

KADINLAR

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

BAYAT SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

15.00

AKIN SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

SÜPER AMATÖR

FENER SAHASI

11.00

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

U – 17

FENER SAHASI

13.00

BEYCUMA CEZAEVİ SPOR

YEŞİLTEPE SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

15.00

TERSANE SPOR

CUMAYANI SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

17.00

ZONGULDAK MASTERLER

ÇAYCUMA VETERANLAR

VETERANLAR LİGİ

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

VELİKÖYÜ SPOR

SEFERCİK SPOR

2. AMATÖR

ÇAYCUMA SENT. SAH

15.00

ÇÖMLEKÇİLER SPOR

ÇOMRANLIK KÖYÜ SPOR

2. AMATÖR

KANDİLLİ SAHASI

14.00

KANDİLLİ BELEDİYE SPOR

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

2. AMATÖR

KARADON SAHASI

14.00

KARADON SPOR

ÜZÜLMEZ SPOR

U – 17

KOZLU SAHASI

13.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

POLİS GÜCÜ SPOR

U – 17

KOZLU SAHASI

15.00

ZONGULDAK SARAY SPOR

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

U – 17

ALAPLI SAHASI

14.00

ELEŞLER SPOR

GÜMELİ SPOR

U – 17

ERDEMİR SAHASI

14.00

CUMA SPOR

BALI SPOR

2. AMATÖR

 

VOLEYBOL

ERDEMİR SPOR SALN.

12.00

KDZ. EREĞLİ İŞİTME ENGELLİLER

BAFRA İŞİTME ENGELLİLER

SAĞIRLAR SÜPER LİG

ÇAYCUMA SPR SALN.

16.00

ÇAYCUMA GMSK.

KİLİMLİ İDMAN YURDU

KÜÇÜK KIZLAR

ÇAYCUMA SPR SALN.

17.30

ÇAYCUMA GENÇLERBİRLİĞİ

D. S. İ.

KÜÇÜK KIZLAR

GÜREŞ

ALAPLI SPR SALONU

11.00

U–23 GREKO – ROMEN VE SERBEST GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

GENÇ ERKEKLER

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ KOZLU İLÇESİ HARMANYANI TEPEÖREN ÇAVUŞAĞZI MEVKİNE DOĞA GEZİSİ

 

26 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

 

FUTBOL

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

BAYAT SPOR

ALAPLI BELEDİYE SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

15.00

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

U – 17

ÇAYDEĞİRMENİ SAH.

15.00

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

U – 17

 

HENTBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

17.30

KİLİMLİ İDMANYURDU

EREĞLİ BALI SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

18.30

KOZLU BELEDİYE SPOR

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

TENİS

TENİS DENİZ SK.

10.00

KIZLAR - ERKEKLER OKULLAR TENİS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

GENÇLER

 

27 ŞUBAT 2018 SALI

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

YEŞİLTEPE TEOMAN PAPİLA OO.

GAZİ MUSTAFA KEMAL OO.

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.00

MİMAR SİNAN ORTAOKULU

İ. FİKRİ ANIL ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

16.00

SANAT TEKNİK SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

17.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.30

KOZLU BELEDİYE SPOR

SANAT TEKNİK SPOR

YILDIZ ERKEKLER

 

28 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

KİLİMLİ - 1

MERKEZ - 2

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.00

MERKEZ - 1

KİLİMLİ – 2

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.30

EREĞLİ MİLLİ EĞİTİM

DEVREK MİLLİ EĞİTİM

KURUMLAR ARASI

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

16.00

KİLİMLİ İDMAN YURDU SPOR

SANAT TEKNİK SPOR

GENÇ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

17.00

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

 

01 MART 2018 PERŞEMBE

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

KİLİMLİ 1 – MERKEZ 2 MAGLUBU

MERKEZ 1 – KİLİMLİ 2 MAGLUBU

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.00

KİLİMLİ 1 – MERKEZ 2 GALİBİ

MERKEZ 1 – KİLİMLİ 2 GALİBİ

YILDIZ KIZLAR

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

17.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

KİLİMLİ İDMAN YURDU

KÜÇÜK KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.00

SANAT TEKNİK SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

KÜÇÜK ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

19.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

KİLİMLİ İDMAN YURDU SPOR

GENÇ ERKEKLER

 

 

 

Etiketler: İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

İLİMİZ SPOR HAFTALIK PROGRAMI

Son Güncelleme : 23 Şubat 2018 12:02
İLİMİZ SPOR  HAFTALIK PROGRAMI

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

 

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

   BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                        T A K I M L A R

      KATEGORİ

 

22-23-24-25 ŞUBAT 2018

HOKEY

EREĞLİ SPR SALONU

10.00

KIZLAR – ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BÖLGESEL GRUP ELEME MÜSABAKALARI

16 YAŞ ALTI

 

23-24-25-26 ŞUBAT 2018

 

BASKETBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI KIZLAR – ERKEKLER BASKETBOL GRUP MÜSABAKALARI

YILDIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI KIZLAR – ERKEKLER BASKETBOL GRUP MÜSABAKALARI

YILDIZLAR

 

24 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

FUTBOL

ÇAYDEĞİRMENİ SAH.

14.00

GÖKÇEBEY SPOR

POLİS GÜCÜ SPOR

SÜPER AMATÖR

ALAPLI SAHASI

14.00

ALAPLI BELEDİYE SPOR

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

SÜPER AMATÖR

KİLİMLİ SAHASI

14.00

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

HACILAR SPOR

ÇAYCUMA SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

15.00

VELİKÖYÜ SPOR

DEVREK BELEDİYE SPOR

U – 17

FENER SAHASI

13.00

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

MUSLU BELEDİYE SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

FENER SAHASI

15.00

SUBATAN SPOR

PERŞEMBE BELEDİYE SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

DEVREK SENT. SAH.

15.00

DEVREK VETERANLAR

BASAD VETERANLAR

VETERANLAR LİGİ

 

VOLEYBOL

B. E. Ü. SPOR SALONU

14.00

HASAD GENÇLİK SPOR

RDF. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU

2. LİG ERKEKLER

B. E. Ü. SPOR SALONU

16.00

HASAD

D. S. İ.

GENÇ KIZLAR

ÇAYCUMA SPR SALN.

13.00

ÇAYCUMA GENÇLER BİRLİĞİ

ZONGULDAK İDMANOCAĞI

KÜÇÜK KIZLAR

 

25 ŞUBAT 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

K. K. K. STADI

13.30

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

SİLİVRİ SPOR

2. LİG ERKEKLER

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

14.00

ÇAYCUMA SPOR

GELİK SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

11.00

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

KASTAMONU GÜCÜ SPOR

KADINLAR

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

BAYAT SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

15.00

AKIN SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

SÜPER AMATÖR

FENER SAHASI

11.00

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

U – 17

FENER SAHASI

13.00

BEYCUMA CEZAEVİ SPOR

YEŞİLTEPE SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

15.00

TERSANE SPOR

CUMAYANI SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

17.00

ZONGULDAK MASTERLER

ÇAYCUMA VETERANLAR

VETERANLAR LİGİ

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

VELİKÖYÜ SPOR

SEFERCİK SPOR

2. AMATÖR

ÇAYCUMA SENT. SAH

15.00

ÇÖMLEKÇİLER SPOR

ÇOMRANLIK KÖYÜ SPOR

2. AMATÖR

KANDİLLİ SAHASI

14.00

KANDİLLİ BELEDİYE SPOR

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

2. AMATÖR

KARADON SAHASI

14.00

KARADON SPOR

ÜZÜLMEZ SPOR

U – 17

KOZLU SAHASI

13.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

POLİS GÜCÜ SPOR

U – 17

KOZLU SAHASI

15.00

ZONGULDAK SARAY SPOR

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

U – 17

ALAPLI SAHASI

14.00

ELEŞLER SPOR

GÜMELİ SPOR

U – 17

ERDEMİR SAHASI

14.00

CUMA SPOR

BALI SPOR

2. AMATÖR

 

VOLEYBOL

ERDEMİR SPOR SALN.

12.00

KDZ. EREĞLİ İŞİTME ENGELLİLER

BAFRA İŞİTME ENGELLİLER

SAĞIRLAR SÜPER LİG

ÇAYCUMA SPR SALN.

16.00

ÇAYCUMA GMSK.

KİLİMLİ İDMAN YURDU

KÜÇÜK KIZLAR

ÇAYCUMA SPR SALN.

17.30

ÇAYCUMA GENÇLERBİRLİĞİ

D. S. İ.

KÜÇÜK KIZLAR

GÜREŞ

ALAPLI SPR SALONU

11.00

U–23 GREKO – ROMEN VE SERBEST GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

GENÇ ERKEKLER

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ KOZLU İLÇESİ HARMANYANI TEPEÖREN ÇAVUŞAĞZI MEVKİNE DOĞA GEZİSİ

 

26 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

 

FUTBOL

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

BAYAT SPOR

ALAPLI BELEDİYE SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

15.00

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

U – 17

ÇAYDEĞİRMENİ SAH.

15.00

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

U – 17

 

HENTBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

17.30

KİLİMLİ İDMANYURDU

EREĞLİ BALI SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

18.30

KOZLU BELEDİYE SPOR

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

TENİS

TENİS DENİZ SK.

10.00

KIZLAR - ERKEKLER OKULLAR TENİS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

GENÇLER

 

27 ŞUBAT 2018 SALI

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

YEŞİLTEPE TEOMAN PAPİLA OO.

GAZİ MUSTAFA KEMAL OO.

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.00

MİMAR SİNAN ORTAOKULU

İ. FİKRİ ANIL ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

16.00

SANAT TEKNİK SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

17.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.30

KOZLU BELEDİYE SPOR

SANAT TEKNİK SPOR

YILDIZ ERKEKLER

 

28 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

KİLİMLİ - 1

MERKEZ - 2

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.00

MERKEZ - 1

KİLİMLİ – 2

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.30

EREĞLİ MİLLİ EĞİTİM

DEVREK MİLLİ EĞİTİM

KURUMLAR ARASI

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

16.00

KİLİMLİ İDMAN YURDU SPOR

SANAT TEKNİK SPOR

GENÇ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

17.00

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

 

01 MART 2018 PERŞEMBE

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

KİLİMLİ 1 – MERKEZ 2 MAGLUBU

MERKEZ 1 – KİLİMLİ 2 MAGLUBU

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.00

KİLİMLİ 1 – MERKEZ 2 GALİBİ

MERKEZ 1 – KİLİMLİ 2 GALİBİ

YILDIZ KIZLAR

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

17.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

KİLİMLİ İDMAN YURDU

KÜÇÜK KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.00

SANAT TEKNİK SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

KÜÇÜK ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

19.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

KİLİMLİ İDMAN YURDU SPOR

GENÇ ERKEKLER

 

 

 

Etiketler: İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI
KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ