www.cilekhaber.com KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

Son Güncelleme : 01 Şubat 2018 23:02
İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

 

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

   BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                        T A K I M L A R

      KATEGORİ

 

03 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

12.00

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

TERAKKİ SPOR

U – 19

FENER SAHASI

14.00

AYİÇİ SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

U – 19

ERDEMİR SAHASI

12.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

U – 19

BEYÇAYIRI SAHASI

12.00

EREĞLİ VETERANLAR

KIRIKLARELİ MASTERLER

VETERANLAR

BEYÇAYIRI SAHASI

14.30

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

SALTUKOVA SAHASI

13.00

SALTUKOVA SPOR

DEVREK BELEDİYE SPOR

U – 19

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

ÇAYCUMA SPOR

KAYIKÇILAR GB. SPOR

U – 19

KOZLU SAHASI

13.00

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

POLİSGÜCÜ SPOR

U – 19

KARADON SAHASI

13.00

KARADON SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

U – 19

DEVREK SAHASI

14.00

DEVREK VETERANLAR

KOZLU VETERANLAR

VETERANLAR

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

11.00

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

12.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK ERKEKLER

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

14.00

HASAD GENÇLİK SPOR

GEMLİK BASKETBOL SPOR

2. LİG ERKEKLER

 

04 ŞUBAT 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

FUTBOL

K. K. K. STADI

13.30

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KONYA ANADOLU SELÇUK SPOR

2. LİG ERKEKLER

FENER SAHASI

12.00

A GURUBU 1. Sİ

B GURUBU 1. Sİ

U – 14 PLAY OFF

FENER SAHASI

14.30

POLİS GÜCÜ SPOR

AKIN SPOR

SÜPER AMATÖR

ÇAYDEĞİRMENİ SAH.

14.00

GÖKÇEBEY SPOR

ÇAYCUMA SPOR

SÜPER AMATÖR

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

14.00

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

GELİK SAHASI

13.00

GELİK SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

ALAPLI SAHASI

14.00

ALAPLI BELEDİYE SPOR

BAYAT SPOR

SÜPER AMATÖR

KİLİMLİ SAHASI

13.00

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

U – 19

BEYÇAYIRI SAHASI

14.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

KEÇİÖREN BELEDİYE BAĞLUM SPOR

BAL

PERŞEMBE SAHASI

13.00

PERŞEMBE BELEDİYE SPOR

ÜZÜLMEZ SPOR

1.AMATÖR E. PLAY OFF

ERDEMİR SAHASI

13.00

GÜMELİ SPOR

SUBATAN – MUSLU MAĞLUBU

1.AMATÖR E. PLAY OFF

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

16.30

KİLİMLİ İDMANYURDU

D.S.İ.

MİDİ KIZLAR

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ ELVANPAZARCIK TRT VERİCİSİ MEVKİNE DOĞA GEZİSİ

 

 

05 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

 

FUTBOL

ALAPLI SAHASI

14.00

ALAPLI BELEDİYE SPOR

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

U – 19

FENER SAHASI

14.00

ÜZÜLMEZ SPOR

ZONGULDAK BELEDİYE SPOR

U – 19

VOLEYBOL

ÇAYCUMA SPR SALN.

17.00

ÇAYCUMA GMSK.

ÇAYCUMA GENÇLERBİRLİĞİ

MİDİ KIZLAR

 

BASKETBOL

SİTE SPOR SALONU

17.30

ZK. BELEDİYE - B

ER. BELEDİYE

GENÇ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

19.00

ZK. İDMANOCAĞI

YILDIZ GENÇLİK

BÜYÜK ERKEKLER

 

06 ŞUBAT 2018 SALI

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

17.00

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

EREĞLİ BALI SPOR

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.00

KİLİMLİ İDMANYURDU

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK ERKEKLER

 

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

16.00

KİLİMLİ İDMANYURDU

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

YILDIZ KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

17.30

KİLİMLİ İDMANYURDU

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

MİDİ KIZLAR

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

OKULLAR BİRİNCİ BÖLGE MASA TENİSİ MÜSABAKALARI

YILDIZ ERKEKLER

 

07 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

FUTBOL

ÇAT. Ü. SAKA STADI

13.00

SUBATAN – MUSLU MAĞLUBU

GÜMELİ SPOR

1.AMATÖR E. PLAY OFF

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

OKULLAR MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZ ERKEKLER

TAEKWONDO

İMKB. ANADOLU LİS.

10.00

OKULLAR KIZ – ERKEK TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

GENÇLER - A

CİMNASTİK

SİTE SPOR SALONU

13.00

MİNİKLER – KÜÇÜKLER – YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

KIZLAR – ERKEKLER

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

17.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.00

HALAY SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

YILDIZ ERKEKLER

BASKETBOL

SİTE SPOR SALONU

19.00

YILDIZ GENÇLİK

ZK. BELEDİYE - B

BÜYÜK ERKEKLER

 

08 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MASA TENİSİ MÜSABAKALARI

YILDIZ ERKEKLER

ATLETİZM

KOZLU SAHİL YOLU

10.00

GENÇLER A – B VE YILDIZLAR KROS İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

KIZLAR – ERKEKLER

 

09 ŞUBAT 2018 CUMA

BASKETBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

19.00

ÇELİKEL - B

A. AKTİF GENÇLİK

BÜYÜK ERKEKLER

 

09-10-11 ŞUBAT 2018

BADMİNTON

SİTE SPOR SALONU

10.00

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BADMİNTON GURUP MÜSABAKALARI

KIZLAR VE ERKEKLER

 

Etiketler: İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

Son Güncelleme : 01 Şubat 2018 23:02
İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

 

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

   BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                        T A K I M L A R

      KATEGORİ

 

03 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

12.00

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

TERAKKİ SPOR

U – 19

FENER SAHASI

14.00

AYİÇİ SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

U – 19

ERDEMİR SAHASI

12.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

U – 19

BEYÇAYIRI SAHASI

12.00

EREĞLİ VETERANLAR

KIRIKLARELİ MASTERLER

VETERANLAR

BEYÇAYIRI SAHASI

14.30

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

SALTUKOVA SAHASI

13.00

SALTUKOVA SPOR

DEVREK BELEDİYE SPOR

U – 19

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

ÇAYCUMA SPOR

KAYIKÇILAR GB. SPOR

U – 19

KOZLU SAHASI

13.00

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

POLİSGÜCÜ SPOR

U – 19

KARADON SAHASI

13.00

KARADON SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

U – 19

DEVREK SAHASI

14.00

DEVREK VETERANLAR

KOZLU VETERANLAR

VETERANLAR

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

11.00

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

12.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK ERKEKLER

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

14.00

HASAD GENÇLİK SPOR

GEMLİK BASKETBOL SPOR

2. LİG ERKEKLER

 

04 ŞUBAT 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

FUTBOL

K. K. K. STADI

13.30

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KONYA ANADOLU SELÇUK SPOR

2. LİG ERKEKLER

FENER SAHASI

12.00

A GURUBU 1. Sİ

B GURUBU 1. Sİ

U – 14 PLAY OFF

FENER SAHASI

14.30

POLİS GÜCÜ SPOR

AKIN SPOR

SÜPER AMATÖR

ÇAYDEĞİRMENİ SAH.

14.00

GÖKÇEBEY SPOR

ÇAYCUMA SPOR

SÜPER AMATÖR

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

14.00

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

GELİK SAHASI

13.00

GELİK SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

ALAPLI SAHASI

14.00

ALAPLI BELEDİYE SPOR

BAYAT SPOR

SÜPER AMATÖR

KİLİMLİ SAHASI

13.00

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

U – 19

BEYÇAYIRI SAHASI

14.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

KEÇİÖREN BELEDİYE BAĞLUM SPOR

BAL

PERŞEMBE SAHASI

13.00

PERŞEMBE BELEDİYE SPOR

ÜZÜLMEZ SPOR

1.AMATÖR E. PLAY OFF

ERDEMİR SAHASI

13.00

GÜMELİ SPOR

SUBATAN – MUSLU MAĞLUBU

1.AMATÖR E. PLAY OFF

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

16.30

KİLİMLİ İDMANYURDU

D.S.İ.

MİDİ KIZLAR

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ ELVANPAZARCIK TRT VERİCİSİ MEVKİNE DOĞA GEZİSİ

 

 

05 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

 

FUTBOL

ALAPLI SAHASI

14.00

ALAPLI BELEDİYE SPOR

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

U – 19

FENER SAHASI

14.00

ÜZÜLMEZ SPOR

ZONGULDAK BELEDİYE SPOR

U – 19

VOLEYBOL

ÇAYCUMA SPR SALN.

17.00

ÇAYCUMA GMSK.

ÇAYCUMA GENÇLERBİRLİĞİ

MİDİ KIZLAR

 

BASKETBOL

SİTE SPOR SALONU

17.30

ZK. BELEDİYE - B

ER. BELEDİYE

GENÇ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

19.00

ZK. İDMANOCAĞI

YILDIZ GENÇLİK

BÜYÜK ERKEKLER

 

06 ŞUBAT 2018 SALI

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

17.00

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

EREĞLİ BALI SPOR

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.00

KİLİMLİ İDMANYURDU

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK ERKEKLER

 

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

16.00

KİLİMLİ İDMANYURDU

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

YILDIZ KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

17.30

KİLİMLİ İDMANYURDU

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

MİDİ KIZLAR

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

OKULLAR BİRİNCİ BÖLGE MASA TENİSİ MÜSABAKALARI

YILDIZ ERKEKLER

 

07 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

FUTBOL

ÇAT. Ü. SAKA STADI

13.00

SUBATAN – MUSLU MAĞLUBU

GÜMELİ SPOR

1.AMATÖR E. PLAY OFF

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

OKULLAR MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZ ERKEKLER

TAEKWONDO

İMKB. ANADOLU LİS.

10.00

OKULLAR KIZ – ERKEK TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

GENÇLER - A

CİMNASTİK

SİTE SPOR SALONU

13.00

MİNİKLER – KÜÇÜKLER – YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

KIZLAR – ERKEKLER

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

17.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.00

HALAY SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

YILDIZ ERKEKLER

BASKETBOL

SİTE SPOR SALONU

19.00

YILDIZ GENÇLİK

ZK. BELEDİYE - B

BÜYÜK ERKEKLER

 

08 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MASA TENİSİ MÜSABAKALARI

YILDIZ ERKEKLER

ATLETİZM

KOZLU SAHİL YOLU

10.00

GENÇLER A – B VE YILDIZLAR KROS İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

KIZLAR – ERKEKLER

 

09 ŞUBAT 2018 CUMA

BASKETBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

19.00

ÇELİKEL - B

A. AKTİF GENÇLİK

BÜYÜK ERKEKLER

 

09-10-11 ŞUBAT 2018

BADMİNTON

SİTE SPOR SALONU

10.00

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BADMİNTON GURUP MÜSABAKALARI

KIZLAR VE ERKEKLER

 

Etiketler: İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI
KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ