www.cilekhaber.com KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ






İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

Son Güncelleme : 02 Mart 2018 00:03
İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

 

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

   BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                        T A K I M L A R

      KATEGORİ

 

03 MART 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

15.00

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

ÇAYCUMA SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

11.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

BAYAT SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

CUMA SPOR

2. AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

15.00

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

GÖKÇEBEY SPOR

SÜPER AMATÖR

ÇAT. Ü. SAKA STADI

12.30

MUSLU BELEDİYE SPOR

GELİK SPOR

U – 15

ÇAT. Ü. SAKA STADI

14.30

CUMAYANI GENÇLİK SPOR

BEYCUMA CEZAEVİ SPOR

2. AMATÖR

DEVREK SAHASI

14.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

U – 17

KİLİMLİ SAHASI

12.00

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

U – 15

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

FİLYOS ATEŞ SPOR

ÇAYCUMA GB. SPOR

U – 15

KOZLU SAHASI

14.30

KOZLU BELEDİYE SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

FENER SAHASI

12.00

ZONGULDAK TEPEBAŞI SPOR

KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

14.00

GÜVENLİK GÜCÜ SPOR

ÇAYDAMAR SPOR

2. AMATÖR

 

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

14.00

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

EREĞLİ BELEDİYE

GENÇ KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

15.30

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

ÇAYCUMA GMSK.

KÜÇÜK KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

17.00

KİLİMLİ İDMAN YURDU

D. S. İ.

KÜÇÜK KIZLAR

HALK OYUNLARI

SİTE SPOR SALONU

10.00

KULÜPLER HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

KIZLAR – ERKEKLER

 

04 MART 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

ÇAYDEĞİRMENİ SAH.

14.00

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

AKIN SPOR

SÜPER AMATÖR

GELİK SAHASI

14.00

GELİK SPOR

ALAPLI BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

PERŞEMBE SAHASI

13.00

PERŞEMBE BELEDİYE SPOR

SUBATAN SPOR

1.AMATÖR PLAY - OFF

ÇAT. Ü. SAKA STADI

13.00

MUSLU BELEDİYE SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

1.AMATÖR PLAY - OFF

ERDEMİR SAHASI

12.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

ELEŞLER SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

12.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

İLK ADIM BELEDİYE YAB. PAZ. SPOR

KADINLAR LİGİ

BEYÇAYIRI SAHASI

14.30

BALI SPOR

KANDİLLİ BELEDİYE SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

12.00

ÜZÜLMEZ SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

U – 17

FENER SAHASI

14.30

KOZLU BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

U – 19 PLAY – OFF

ÇAYCUMA SENT. SAH

11.00

ÇAYCUMA SPOR

VELİKÖYÜ SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

ÇOMRANLIK KÖYÜ SPOR

ÇAYCUMA YEŞİL VADİ SPOR

2. AMATÖR

ÇAYCUMA SENT. SAH

15.00

SEFERCİK SPOR

ÇÖMLEKÇİLER SPOR

2. AMATÖR

KİLİMLİ SAHASI

14.00

KİLİMLİ 202 GENÇLİK SPOR

TERSANE SPOR

2. AMATÖR

KOZLU SAHASI

12.00

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

KARADON SPOR

U – 17

KOZLU SAHASI

14.30

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

U – 19 PLAY – OFF

DEVREK ÇİM SAHASI

14.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR

BAL

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

14.00

ÇAYCUMA VETERANLAR

KOZLU VETERANLAR

VETERANLAR LİGİ

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

17.00

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

D. S. İ.

YILDIZ KIZLAR

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ GÖKÇEBEY İLÇESİ ÇUKUR KÖYÜ KÖRİSTAN TEPESİ MEVKİNE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

 

05 MART 2018 PAZARTESİ

DART

SİTE SPOR SALONU

09.00

KIZLAR - ERKEKLER OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZLAR

 

 

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.30

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

13.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

14.30

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

17.00

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

ÇELİKELLİLER

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.30

GENÇLİK SPOR

KİLİMLİ MİLLİ EĞİTİM

KURUMLAR ARASI

SİTE SPOR SALONU

20.00

ÇAYCUMA MİLLİ EĞİTİM

EREĞLİ – DEVREK MİLLİ EĞİTİM GLB

KURUMLAR ARASI

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

11.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

KÜÇÜK ERKEKLER

FENER SAHASI

11.50

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

KÜÇÜK ERKEKLER

FENER SAHASI

16.00

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

U – 15

BEYÇAYIRI SAHASI

16.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

AKIN SPOR

U – 15

 

06 MART 2018 SALI

DART

SİTE SPOR SALONU

09.00

KIZLAR - ERKEKLER OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

GENÇLER

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

17.00

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK KIZLAR

 

FUTBOL

BEYÇAYIRI SAHASI

16.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

BALI SPOR

U – 15

FENER SAHASI

15.30

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

15.30

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

HACILAR SPOR

U – 17

 

07 MART 2018 ÇARŞAMBA

FUTBOL

FENER SAHASI

15.30

TERAKKİ SPOR

ZONGULDAK SARAY SPOR

U – 17

 

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.30

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

17.00

D. S. İ.

KİLİMLİ İDMAN YURDU

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.30

3. LÜK – 4. LÜK MÜSABAKASI

KURUMLAR ARASI

SİTE SPOR SALONU

20.00

FİNAL MÜSABAKASI

KURUMLAR ARASI

ORYANTRİNG

ESENLER MEVKİ

10.00

OKULLAR KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

KIZLAR – ERKEKLER

 

08 MART 2018 PERŞEMBE

 

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

KİLİMLİ CUMHURİYET OO.

KEPEZ İZMİRLİOĞLU ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.30

KARŞIYAKA 100. YIL ORTAOKULU

KARAMAN AMELEBİRLİĞİ OO.

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

13.00

KİLİMLİ CUMHURİYET OO.

YAYLA ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

14.30

ÇAYCUMA KOLEJİ

YEŞİLTEPE TEOMAN PAPİLA OO.

YILDIZ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

17.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

SANAT TEKNİK SPOR

KÜÇÜK ERKEKLER

 

09 MART 2018 CUMA

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.30

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

 

06 – 07 – 08 MART 2018

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ 1. BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜK ERKEKLER

 

 

Etiketler: İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

Son Güncelleme : 02 Mart 2018 00:03
İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

 

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

   BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                        T A K I M L A R

      KATEGORİ

 

03 MART 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

15.00

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

ÇAYCUMA SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

11.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

BAYAT SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

CUMA SPOR

2. AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

15.00

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

GÖKÇEBEY SPOR

SÜPER AMATÖR

ÇAT. Ü. SAKA STADI

12.30

MUSLU BELEDİYE SPOR

GELİK SPOR

U – 15

ÇAT. Ü. SAKA STADI

14.30

CUMAYANI GENÇLİK SPOR

BEYCUMA CEZAEVİ SPOR

2. AMATÖR

DEVREK SAHASI

14.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

U – 17

KİLİMLİ SAHASI

12.00

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

U – 15

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

FİLYOS ATEŞ SPOR

ÇAYCUMA GB. SPOR

U – 15

KOZLU SAHASI

14.30

KOZLU BELEDİYE SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

FENER SAHASI

12.00

ZONGULDAK TEPEBAŞI SPOR

KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

14.00

GÜVENLİK GÜCÜ SPOR

ÇAYDAMAR SPOR

2. AMATÖR

 

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

14.00

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

EREĞLİ BELEDİYE

GENÇ KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

15.30

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

ÇAYCUMA GMSK.

KÜÇÜK KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

17.00

KİLİMLİ İDMAN YURDU

D. S. İ.

KÜÇÜK KIZLAR

HALK OYUNLARI

SİTE SPOR SALONU

10.00

KULÜPLER HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

KIZLAR – ERKEKLER

 

04 MART 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

ÇAYDEĞİRMENİ SAH.

14.00

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

AKIN SPOR

SÜPER AMATÖR

GELİK SAHASI

14.00

GELİK SPOR

ALAPLI BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

PERŞEMBE SAHASI

13.00

PERŞEMBE BELEDİYE SPOR

SUBATAN SPOR

1.AMATÖR PLAY - OFF

ÇAT. Ü. SAKA STADI

13.00

MUSLU BELEDİYE SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

1.AMATÖR PLAY - OFF

ERDEMİR SAHASI

12.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

ELEŞLER SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

12.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

İLK ADIM BELEDİYE YAB. PAZ. SPOR

KADINLAR LİGİ

BEYÇAYIRI SAHASI

14.30

BALI SPOR

KANDİLLİ BELEDİYE SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

12.00

ÜZÜLMEZ SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

U – 17

FENER SAHASI

14.30

KOZLU BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

U – 19 PLAY – OFF

ÇAYCUMA SENT. SAH

11.00

ÇAYCUMA SPOR

VELİKÖYÜ SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

ÇOMRANLIK KÖYÜ SPOR

ÇAYCUMA YEŞİL VADİ SPOR

2. AMATÖR

ÇAYCUMA SENT. SAH

15.00

SEFERCİK SPOR

ÇÖMLEKÇİLER SPOR

2. AMATÖR

KİLİMLİ SAHASI

14.00

KİLİMLİ 202 GENÇLİK SPOR

TERSANE SPOR

2. AMATÖR

KOZLU SAHASI

12.00

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

KARADON SPOR

U – 17

KOZLU SAHASI

14.30

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

U – 19 PLAY – OFF

DEVREK ÇİM SAHASI

14.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR

BAL

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

14.00

ÇAYCUMA VETERANLAR

KOZLU VETERANLAR

VETERANLAR LİGİ

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

17.00

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

D. S. İ.

YILDIZ KIZLAR

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ GÖKÇEBEY İLÇESİ ÇUKUR KÖYÜ KÖRİSTAN TEPESİ MEVKİNE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

 

05 MART 2018 PAZARTESİ

DART

SİTE SPOR SALONU

09.00

KIZLAR - ERKEKLER OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZLAR

 

 

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.30

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

13.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

14.30

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

17.00

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI

ÇELİKELLİLER

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.30

GENÇLİK SPOR

KİLİMLİ MİLLİ EĞİTİM

KURUMLAR ARASI

SİTE SPOR SALONU

20.00

ÇAYCUMA MİLLİ EĞİTİM

EREĞLİ – DEVREK MİLLİ EĞİTİM GLB

KURUMLAR ARASI

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

11.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

KÜÇÜK ERKEKLER

FENER SAHASI

11.50

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

KÜÇÜK ERKEKLER

FENER SAHASI

16.00

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

U – 15

BEYÇAYIRI SAHASI

16.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

AKIN SPOR

U – 15

 

06 MART 2018 SALI

DART

SİTE SPOR SALONU

09.00

KIZLAR - ERKEKLER OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

GENÇLER

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

17.00

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK KIZLAR

 

FUTBOL

BEYÇAYIRI SAHASI

16.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

BALI SPOR

U – 15

FENER SAHASI

15.30

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

15.30

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

HACILAR SPOR

U – 17

 

07 MART 2018 ÇARŞAMBA

FUTBOL

FENER SAHASI

15.30

TERAKKİ SPOR

ZONGULDAK SARAY SPOR

U – 17

 

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.30

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

17.00

D. S. İ.

KİLİMLİ İDMAN YURDU

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

18.30

3. LÜK – 4. LÜK MÜSABAKASI

KURUMLAR ARASI

SİTE SPOR SALONU

20.00

FİNAL MÜSABAKASI

KURUMLAR ARASI

ORYANTRİNG

ESENLER MEVKİ

10.00

OKULLAR KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

KIZLAR – ERKEKLER

 

08 MART 2018 PERŞEMBE

 

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

KİLİMLİ CUMHURİYET OO.

KEPEZ İZMİRLİOĞLU ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.30

KARŞIYAKA 100. YIL ORTAOKULU

KARAMAN AMELEBİRLİĞİ OO.

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

13.00

KİLİMLİ CUMHURİYET OO.

YAYLA ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

14.30

ÇAYCUMA KOLEJİ

YEŞİLTEPE TEOMAN PAPİLA OO.

YILDIZ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

17.00

KOZLU BELEDİYE SPOR

SANAT TEKNİK SPOR

KÜÇÜK ERKEKLER

 

09 MART 2018 CUMA

 

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.30

OKULLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

 

06 – 07 – 08 MART 2018

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ 1. BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜK ERKEKLER

 

 

Etiketler: İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI
KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ