www.cilekhaber.com KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

Son Güncelleme : 10 Mart 2018 15:03
İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

 

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

   BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                        T A K I M L A R

      KATEGORİ

 

10 MART 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

11.00

YEŞİLTEPE SPOR

CUMAYANI GENÇLİK SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

13.00

POLİSGÜCÜ SPOR

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

SÜPER AMATÖR

FENER SAHASI

15.00

TERAKKİ SPOR

AYİÇİ SPOR

U – 19 PLAY OFF

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

13.00

ÇAYCUMA SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

BAYAT SPOR

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

15.00

AKIN SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

KOZLU SAHASI

14.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

KDZ. EREĞLİ BELEİDYE SPOR

U – 19 PLAY OFF

ERDEMİR SAHASI

14.00

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

GÜMELİ SPOR

U – 17

KİLİMLİ SAHASI

13.00

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

U – 17

ÇAYDEĞİRMENİ SAH

14.00

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

HACILAR SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

VELİKÖYÜ SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

U – 17

KARADON SAHASI

15.00

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

KARADON SPOR

U – 17

 

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

14.00

ZONGULDAK İDMANOCAĞI

HASAD GSK.

GENÇ KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

15.30

KİLİMLİ İDMANYURDU

ÇAYCUMA GMSK.

KÜÇÜK KIZLAR

 

HENTBOL

EREĞLİ SPR SALONU

12.00

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

13.30

EREĞLİ BALI SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

 

BASKETBOL

EREĞLİ SPR SALONU

16.00

ER. BELEDİYE - A

ER. BELEDİYE - B

U – 15 KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

17.30

ÇELİKELLİLER - A

ÇELİKELLİLER - B

U – 15 KIZLAR

 

11 MART 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

K. K. K. STADI

15.00

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KARŞIYAKA

2. LİG ERKEKLER

FENER SAHASI

11.00

ZONG. İŞİTME ENGELLİLER SK.

KOCAELİ İ.E.E.K.G.S.K.

SAĞIRLAR 2. LİG

FENER SAHASI

13.00

ÇAYDAMAR SPOR

ZONGULDAK TEPEBAŞI SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

15.00

BEYCUMA CEZAEVİ SPOR

KİLİMLİ 202 GENÇLİK SPOR

2. AMATÖR

ALAPLI SAHASI

14.00

ALAPLI BELEDİYE SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

10.30

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

FATİH VATAN SPOR

KADINLAR

BEYÇAYIRI SAHASI

14.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

MKE. KIRIKKALE SPOR

BAL

KOZLU SAHASI

13.00

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

POLİS GÜCÜ SPOR

U – 15

KOZLU SAHASI

15.00

KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR

GÜVENLİK GÜCÜ SPOR

2. AMATÖR

GELİK SAHASI

13.00

AYİÇİ SPOR

MUSLU BELEDİYE SPOR

U – 15

GELİK SAHASI

15.00

GELİK SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

U – 15

DEVREK SAHASI

13.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

ÇAYCUMA SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

11.00

ÇAYCUMA GB. SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

U – 15

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

ÇÖMLEKÇİLER SPOR

ÇAYCUMA YEŞİLVADİ SPOR

2. AMATÖR

ÇAYCUMA SENT. SAH

15.00

VELİKÖYÜ SPOR

ÇOMRANLIK KÖYÜ SPOR

2. AMATÖR

ERDEMİR SAHASI

13.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

BALI SPOR

2. AMATÖR

ERDEMİR SAHASI

15.00

CUMA SPOR

KANDİLLİ BELEDİYE SPOR

2. AMATÖR

PERŞEMBE SAHASI

13.00

PERŞEMBE BELEDİYE SPOR

SUBATAN SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

ÇAYDEĞİRMENİ SAH.

14.00

GÖKÇEBEY SPOR

GELİK SPOR

SÜPER AMATÖR

 

 

VOLEYBOL

ÇAYCUMA SPR SALN

16.00

ÇAYCUMA GENÇLERBİRLİĞİ

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK KIZLAR

ÇAYCUMA SPR SALN

17.30

ÇAYCUMA GMSK.

D. S. İ.

KÜÇÜK KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

12.00

KDZ. EREĞLİ İŞİTME ENGELLİLER

KIRŞEHİR İŞİTME ENGELLİLER

SAĞIRLAR SÜPER LİG

EREĞLİ SPR SALONU

14.00

EREĞLİ BELEDİYE

HASAD GSK.

GENÇ KIZLAR

 

BASKETBOL

EREĞLİ SPR SALONU

16.00

ER. BELEDİYE - A

ÇELİKELLİLER - A

U – 15 KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

17.30

ER. BELEDİYE - B

ÇELİKELLİLER - B

U – 15 KIZLAR

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ SAPÇA GÖLDAĞI MEVKİNE DOĞA GEZİSİ

 

12 MART 2018 PAZARTESİ

FUTBOL

BEYÇAYIRI SAHASI

13.30

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

ALAPLI BELEDİYE SPOR

U – 17

 

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

KOZLU ORTAOKULU

KARŞIYAKA 100. YIL ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.30

KOZLU ORTAOKULU

ÇAYCUMA KOLEJİ

YILDIZ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

13.00

AMELE BİRLİĞİ ORTAOKULU

KİLİMLİ CUMHURİYET ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

14.30

YEŞİLTEPE TEOMAN PAPİLA OO.

KİLİMLİ CUMHURİYET ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

17.00

HALAY SPOR

SANAT TEKNİK SPOR

GENÇ ERKEKLER

BADMİNTON

KİLİMLİ SPR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER BADMİNTON 1. BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER

 

13 MART 2018 SALI

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

14.00

POLİS GÜCÜ SPOR

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

U – 17

FENER SAHASI

16.00

ZONGULDAK SARAY SPOR

FİLYOS ATEŞ SPOR

U – 15

KOZLU SAHASI

15.30

KOZLU BELEDİYE SPOR

TERAKKİ SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

16.00

BALI SPOR

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

U – 15

 

BADMİNTON

DEVREK SPR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER BADMİNTON 3. BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER

EREĞLİ SPR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER BADMİNTON 2. BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

17.30

ZONGULDAK İDMANOCAĞI

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK KIZLAR

 

14 MART 2018 ÇARŞAMBA

BADMİNTON

KİLİMLİ SPR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER BADMİNTON İL FİNALİ MÜSABAKALARI

KÜÇÜKLER

 

15 MART 2018 PERŞEMBE

BADMİNTON

KİLİMLİ SPR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER BADMİNTON İL FİNALİ MÜSABAKALARI

KÜÇÜKLER

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

17.30

KİLİMLİ İDMANYURDU

ÇELİKELLİLER

YILDIZ KIZLAR

 

10 – 11 MART 2018

JUDO

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI KIZLAR VE ERKEKLER JUDO GURUP MÜSABAKAKLARI

YILDIZLAR

 

10 – 11 MART 2018

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER MASA TENİSİ TEŞVİK BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER

 

12 –13 – 14 MART 2018

MASA TENİSİ

EREĞLİ SPR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ 2. BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜK ERKEKLER

 

15 – 16 MART 2018

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜK ERKEKLER

 

13 – 14 –15 – 16 MART 2018

BASKETBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

U – 16 YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONASI

YILDIZ ERKEKLER

 

Etiketler: İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

Son Güncelleme : 10 Mart 2018 15:03
İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI

 

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

   BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                        T A K I M L A R

      KATEGORİ

 

10 MART 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

11.00

YEŞİLTEPE SPOR

CUMAYANI GENÇLİK SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

13.00

POLİSGÜCÜ SPOR

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

SÜPER AMATÖR

FENER SAHASI

15.00

TERAKKİ SPOR

AYİÇİ SPOR

U – 19 PLAY OFF

ÇAYCUMA ÇİM SAH.

13.00

ÇAYCUMA SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

BAYAT SPOR

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

15.00

AKIN SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

SÜPER AMATÖR

KOZLU SAHASI

14.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

KDZ. EREĞLİ BELEİDYE SPOR

U – 19 PLAY OFF

ERDEMİR SAHASI

14.00

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

GÜMELİ SPOR

U – 17

KİLİMLİ SAHASI

13.00

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

U – 17

ÇAYDEĞİRMENİ SAH

14.00

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

HACILAR SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

VELİKÖYÜ SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

U – 17

KARADON SAHASI

15.00

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

KARADON SPOR

U – 17

 

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

14.00

ZONGULDAK İDMANOCAĞI

HASAD GSK.

GENÇ KIZLAR

KİLİMLİ SPR SALONU

15.30

KİLİMLİ İDMANYURDU

ÇAYCUMA GMSK.

KÜÇÜK KIZLAR

 

HENTBOL

EREĞLİ SPR SALONU

12.00

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

13.30

EREĞLİ BALI SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KÜÇÜK KIZLAR

 

BASKETBOL

EREĞLİ SPR SALONU

16.00

ER. BELEDİYE - A

ER. BELEDİYE - B

U – 15 KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

17.30

ÇELİKELLİLER - A

ÇELİKELLİLER - B

U – 15 KIZLAR

 

11 MART 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

K. K. K. STADI

15.00

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

KARŞIYAKA

2. LİG ERKEKLER

FENER SAHASI

11.00

ZONG. İŞİTME ENGELLİLER SK.

KOCAELİ İ.E.E.K.G.S.K.

SAĞIRLAR 2. LİG

FENER SAHASI

13.00

ÇAYDAMAR SPOR

ZONGULDAK TEPEBAŞI SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

15.00

BEYCUMA CEZAEVİ SPOR

KİLİMLİ 202 GENÇLİK SPOR

2. AMATÖR

ALAPLI SAHASI

14.00

ALAPLI BELEDİYE SPOR

İSTASYON GEMİCİLER SPOR

SÜPER AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

10.30

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

FATİH VATAN SPOR

KADINLAR

BEYÇAYIRI SAHASI

14.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

MKE. KIRIKKALE SPOR

BAL

KOZLU SAHASI

13.00

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

POLİS GÜCÜ SPOR

U – 15

KOZLU SAHASI

15.00

KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR

GÜVENLİK GÜCÜ SPOR

2. AMATÖR

GELİK SAHASI

13.00

AYİÇİ SPOR

MUSLU BELEDİYE SPOR

U – 15

GELİK SAHASI

15.00

GELİK SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

U – 15

DEVREK SAHASI

13.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

ÇAYCUMA SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

11.00

ÇAYCUMA GB. SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

U – 15

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

ÇÖMLEKÇİLER SPOR

ÇAYCUMA YEŞİLVADİ SPOR

2. AMATÖR

ÇAYCUMA SENT. SAH

15.00

VELİKÖYÜ SPOR

ÇOMRANLIK KÖYÜ SPOR

2. AMATÖR

ERDEMİR SAHASI

13.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

BALI SPOR

2. AMATÖR

ERDEMİR SAHASI

15.00

CUMA SPOR

KANDİLLİ BELEDİYE SPOR

2. AMATÖR

PERŞEMBE SAHASI

13.00

PERŞEMBE BELEDİYE SPOR

SUBATAN SPOR

1.AMATÖR PLAY OFF

ÇAYDEĞİRMENİ SAH.

14.00

GÖKÇEBEY SPOR

GELİK SPOR

SÜPER AMATÖR

 

 

VOLEYBOL

ÇAYCUMA SPR SALN

16.00

ÇAYCUMA GENÇLERBİRLİĞİ

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK KIZLAR

ÇAYCUMA SPR SALN

17.30

ÇAYCUMA GMSK.

D. S. İ.

KÜÇÜK KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

12.00

KDZ. EREĞLİ İŞİTME ENGELLİLER

KIRŞEHİR İŞİTME ENGELLİLER

SAĞIRLAR SÜPER LİG

EREĞLİ SPR SALONU

14.00

EREĞLİ BELEDİYE

HASAD GSK.

GENÇ KIZLAR

 

BASKETBOL

EREĞLİ SPR SALONU

16.00

ER. BELEDİYE - A

ÇELİKELLİLER - A

U – 15 KIZLAR

EREĞLİ SPR SALONU

17.30

ER. BELEDİYE - B

ÇELİKELLİLER - B

U – 15 KIZLAR

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ SAPÇA GÖLDAĞI MEVKİNE DOĞA GEZİSİ

 

12 MART 2018 PAZARTESİ

FUTBOL

BEYÇAYIRI SAHASI

13.30

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

ALAPLI BELEDİYE SPOR

U – 17

 

 

HENTBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

KOZLU ORTAOKULU

KARŞIYAKA 100. YIL ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

11.30

KOZLU ORTAOKULU

ÇAYCUMA KOLEJİ

YILDIZ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

13.00

AMELE BİRLİĞİ ORTAOKULU

KİLİMLİ CUMHURİYET ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR

SİTE SPOR SALONU

14.30

YEŞİLTEPE TEOMAN PAPİLA OO.

KİLİMLİ CUMHURİYET ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER

SİTE SPOR SALONU

17.00

HALAY SPOR

SANAT TEKNİK SPOR

GENÇ ERKEKLER

BADMİNTON

KİLİMLİ SPR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER BADMİNTON 1. BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER

 

13 MART 2018 SALI

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

14.00

POLİS GÜCÜ SPOR

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

U – 17

FENER SAHASI

16.00

ZONGULDAK SARAY SPOR

FİLYOS ATEŞ SPOR

U – 15

KOZLU SAHASI

15.30

KOZLU BELEDİYE SPOR

TERAKKİ SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

16.00

BALI SPOR

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

U – 15

 

BADMİNTON

DEVREK SPR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER BADMİNTON 3. BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER

EREĞLİ SPR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER BADMİNTON 2. BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

17.30

ZONGULDAK İDMANOCAĞI

KİLİMLİ İDMANYURDU

KÜÇÜK KIZLAR

 

14 MART 2018 ÇARŞAMBA

BADMİNTON

KİLİMLİ SPR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER BADMİNTON İL FİNALİ MÜSABAKALARI

KÜÇÜKLER

 

15 MART 2018 PERŞEMBE

BADMİNTON

KİLİMLİ SPR SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER BADMİNTON İL FİNALİ MÜSABAKALARI

KÜÇÜKLER

VOLEYBOL

KİLİMLİ SPR SALONU

17.30

KİLİMLİ İDMANYURDU

ÇELİKELLİLER

YILDIZ KIZLAR

 

10 – 11 MART 2018

JUDO

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI KIZLAR VE ERKEKLER JUDO GURUP MÜSABAKAKLARI

YILDIZLAR

 

10 – 11 MART 2018

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

KIZLAR VE ERKEKLER MASA TENİSİ TEŞVİK BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER

 

12 –13 – 14 MART 2018

MASA TENİSİ

EREĞLİ SPR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ 2. BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜK ERKEKLER

 

15 – 16 MART 2018

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜK ERKEKLER

 

13 – 14 –15 – 16 MART 2018

BASKETBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

U – 16 YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONASI

YILDIZ ERKEKLER

 

Etiketler: İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI
KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ