www.cilekhaber.com KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ

SPOR MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

Son Güncelleme : 13 Nisan 2018 00:04
SPOR MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

SPOR MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

 

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

   BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                        T A K I M L A R

      KATEGORİ

 

12-13-14-15 NİSAN 2018

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI VOLEYBOL GURUP MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

 

12-13-14-15 NİSAN 2018

VOLEYBOL

EREĞLİ SPR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI VOLEYBOL GURUP MÜSABAKALARI

YILDIZ ERKEKLER

 

14 NİSAN 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

11.00

YEŞİLTEPE SPOR

İHSANİYE SPOR

U – 19 2. AMATÖR

FENER SAHASI

13.00

BEYCUMA CEZAEVİ SPOR

BÖLÜM SPOR

U – 19 2. AMATÖR

FENER SAHASI

15.00

GÜVENLİK GÜCÜ SPOR

ZONGULDAK TEPEBAŞI SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

17.00

POLİS GÜCÜ SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

U – 15

BEYÇAYIRI SAHASI

11.00

AKIN SPOR

BAYAT SPOR

U – 19 2. AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

CUMA SPOR

BALI SPOR

U – 19 2. AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

15.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

17.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

ALAPLI BELEDİYE SPOR

U – 13

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

ÇAYCUMA SPOR

DEVREK BELEDİYE SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

16.30

VELİOĞLU GENÇLİK SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

U – 19 2. AMATÖR

KİLİMLİ SAHASI

14.00

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI SPOR

GELİK SPOR

U – 13

ÇAT. Ü. SAKA STADI

17.00

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

KARADON SPOR

U – 13

GELİK SAHASI

14.00

AYİÇİ SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

U – 15

DEVREK SENT. SAH

17.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

U – 13

KARADON SAHASI

15.00

SUBATAN SPOR

ÇATES IŞIK SPOR

U – 13

KOZLU SAHASI

13.00

U – 14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U – 14

KOZLU SAHASI

15.00

U – 14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U – 14

 

15 NİSAN 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

11.00

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

POLİSGÜCÜ SPOR

U – 17

FENER SAHASI

13.00

KARADON SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

U – 17

FENER SAHASI

15.00

TERAKKİ SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

U – 17

FENER SAHASI

17.00

KARAELMAS SPOR

ÇATES IŞIK SPOR

U – 19 2. AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

BALI SPOR

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

2. AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

15.30

GÜMELİ SPOR

GÜLÜÇ BELEDİYE SPOR

U – 19 2. AMATÖR

ÇAYCUMA SENT. SAH

14.00

ÇOMRANLI KÖYÜ SPOR

VELİ KÖYÜ SPOR

2. AMATÖR

ÇAYCUMA SENT. SAH

16.00

ÇAYCUMA YEŞİL VADİ SPOR

ÇÖMLEKÇİLER SPOR

2. AMATÖR

KOZLU SAHASI

12.00

U – 14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U – 14

KOZLU SAHASI

14.00

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

FİLYOS ATEŞ SPOR

U – 15

KOZLU SAHASI

16.00

KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR

ÇAYDAMAR SPOR

2. AMATÖR

KİLİMLİ SAHASI

14.00

KİLİMLİ 202 GENÇLİK SPOR

BEYCUMA CEZAEVİ SPOR

2. AMATÖR

ÇAT. Ü. SAKA STADI

13.00

CUMAYANI GENÇLİK SPOR

YEŞİLTEPE SPOR

2. AMATÖR

KANDİLLİ SAHASI

14.00

KANDİLLİ BELEDİYE SPOR

CUMA SPOR

2. AMATÖR

GELİK SAHASI

13.00

GELİK SPOR

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

U – 15

K. K. K. STADI

15.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

ALAPLI BELEDİYE SPOR

BAL PLAY – OUT

VOLEYBOL

EREĞLİ SPR SALONU

12.00

KDZ. EREĞLİ İŞİTM. ENG. SK.

İZMİR BORNOVA İŞİTM. ENG. SK.

SAĞIRLAR SÜPER LİG

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ GÖBÜ KURT DAĞI – ESENTEPE VE FİLYOS MEVKİNE DOĞA GEZİSİ

 

 

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ

 

FUTBOL

BEYÇAYIRI SAHASI

16.00

GÜMELİ SPOR

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

17.30

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

BALI SPOR

U – 13

KOZLU SAHASI

17.00

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

ÇAYDAMAR SPOR

U – 13

 

17 NİSAN 2018 SALI

 

FUTBOL

FENER SAHASI

17.00

ZONGULDAK SARAY SPOR

ÇAYCUMA GB. SPOR

U – 15

BEYÇAYIRI SAHASI

17.00

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

U – 15

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

 

FUTBOL

ÇAYCUMA SENT. SAH

17.00

ÇAYCUMA GB. SPOR

SARAY SPOR

U – 13

KOZLU SAHASI

17.00

KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR

ÇAYDAMAR SPOR

U – 19 2. AMATÖR

MUAY THAİ

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR GENÇLER – YILDIZLAR – KÜÇÜKLER MUAY THAİ İL BİRİNCİLİĞİ

KIZLAR – ERKEKLER

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ MASA TENİSİ TURNUVASI

KIZLAR – ERKEKLER

SATRANÇ

DEVREK-S. C. ULUPINAR LİS.

10.00

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

KIZLAR – ERKEKLER

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

SATRANÇ

ERDEMİR AND. LİS.

10.00

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

KIZLAR – ERKEKLER

 

20 NİSAN 2018 CUMA

SATRANÇ

ERDEMİR AND. LİS.

10.00

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

KIZLAR – ERKEKLER

 

14-15-16-17-18-19-20-21-22-23 NİSAN 2018

TENİS

TENİS-DENİZ KULÜBÜ

10.00

09 – 10 - 12 YAŞ 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI TENİS TURNUVASI

KIZLAR – ERKEKLER

 

20 - 21 NİSAN 2018

HALK OYUNLARI

SİTE SPOR SALONU

10.00

MİNİK-YILDIZ-GENÇ VE BÜYÜKLER KULÜPLER ARASI HALK OYUNLARI GURUP MÜSABAKALARI

KIZLAR – ERKEKLER

 

 

 

 

 

 

Etiketler: SPOR MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

SPOR MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

Son Güncelleme : 13 Nisan 2018 00:04
SPOR MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

SPOR MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...

 

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

   BRANŞI

         S A H A S I

SAAT

                                        T A K I M L A R

      KATEGORİ

 

12-13-14-15 NİSAN 2018

VOLEYBOL

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI VOLEYBOL GURUP MÜSABAKALARI

YILDIZ KIZLAR

 

12-13-14-15 NİSAN 2018

VOLEYBOL

EREĞLİ SPR SALONU

10.00

OKULLAR ARASI VOLEYBOL GURUP MÜSABAKALARI

YILDIZ ERKEKLER

 

14 NİSAN 2018 CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

11.00

YEŞİLTEPE SPOR

İHSANİYE SPOR

U – 19 2. AMATÖR

FENER SAHASI

13.00

BEYCUMA CEZAEVİ SPOR

BÖLÜM SPOR

U – 19 2. AMATÖR

FENER SAHASI

15.00

GÜVENLİK GÜCÜ SPOR

ZONGULDAK TEPEBAŞI SPOR

2. AMATÖR

FENER SAHASI

17.00

POLİS GÜCÜ SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

U – 15

BEYÇAYIRI SAHASI

11.00

AKIN SPOR

BAYAT SPOR

U – 19 2. AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

CUMA SPOR

BALI SPOR

U – 19 2. AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

15.00

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

EREĞLİ KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

17.00

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

ALAPLI BELEDİYE SPOR

U – 13

ÇAYCUMA SENT. SAH

13.00

ÇAYCUMA SPOR

DEVREK BELEDİYE SPOR

U – 17

ÇAYCUMA SENT. SAH

16.30

VELİOĞLU GENÇLİK SPOR

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE SPOR

U – 19 2. AMATÖR

KİLİMLİ SAHASI

14.00

ZONGULDAK İDMAN OCAĞI SPOR

GELİK SPOR

U – 13

ÇAT. Ü. SAKA STADI

17.00

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

KARADON SPOR

U – 13

GELİK SAHASI

14.00

AYİÇİ SPOR

KİLİMLİ BELEDİYE SPOR

U – 15

DEVREK SENT. SAH

17.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK KÖMÜR SPOR

U – 13

KARADON SAHASI

15.00

SUBATAN SPOR

ÇATES IŞIK SPOR

U – 13

KOZLU SAHASI

13.00

U – 14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U – 14

KOZLU SAHASI

15.00

U – 14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U – 14

 

15 NİSAN 2018 PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL

FENER SAHASI

11.00

ZONGULDAK GENÇLİK SPOR

POLİSGÜCÜ SPOR

U – 17

FENER SAHASI

13.00

KARADON SPOR

CAPETİ MERKEZ ATÖLYESİ SPOR

U – 17

FENER SAHASI

15.00

TERAKKİ SPOR

KOZLU BELEDİYE SPOR

U – 17

FENER SAHASI

17.00

KARAELMAS SPOR

ÇATES IŞIK SPOR

U – 19 2. AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

13.00

BALI SPOR

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

2. AMATÖR

BEYÇAYIRI SAHASI

15.30

GÜMELİ SPOR

GÜLÜÇ BELEDİYE SPOR

U – 19 2. AMATÖR

ÇAYCUMA SENT. SAH

14.00

ÇOMRANLI KÖYÜ SPOR

VELİ KÖYÜ SPOR

2. AMATÖR

ÇAYCUMA SENT. SAH

16.00

ÇAYCUMA YEŞİL VADİ SPOR

ÇÖMLEKÇİLER SPOR

2. AMATÖR

KOZLU SAHASI

12.00

U – 14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U – 14

KOZLU SAHASI

14.00

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

FİLYOS ATEŞ SPOR

U – 15

KOZLU SAHASI

16.00

KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR

ÇAYDAMAR SPOR

2. AMATÖR

KİLİMLİ SAHASI

14.00

KİLİMLİ 202 GENÇLİK SPOR

BEYCUMA CEZAEVİ SPOR

2. AMATÖR

ÇAT. Ü. SAKA STADI

13.00

CUMAYANI GENÇLİK SPOR

YEŞİLTEPE SPOR

2. AMATÖR

KANDİLLİ SAHASI

14.00

KANDİLLİ BELEDİYE SPOR

CUMA SPOR

2. AMATÖR

GELİK SAHASI

13.00

GELİK SPOR

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

U – 15

K. K. K. STADI

15.00

DEVREK BELEDİYE SPOR

ALAPLI BELEDİYE SPOR

BAL PLAY – OUT

VOLEYBOL

EREĞLİ SPR SALONU

12.00

KDZ. EREĞLİ İŞİTM. ENG. SK.

İZMİR BORNOVA İŞİTM. ENG. SK.

SAĞIRLAR SÜPER LİG

HERKES İÇİN SPR

HAREKET: VALİLİK ÖNÜ

08.30

İLİMİZ GÖBÜ KURT DAĞI – ESENTEPE VE FİLYOS MEVKİNE DOĞA GEZİSİ

 

 

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ

 

FUTBOL

BEYÇAYIRI SAHASI

16.00

GÜMELİ SPOR

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

U – 17

BEYÇAYIRI SAHASI

17.30

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

BALI SPOR

U – 13

KOZLU SAHASI

17.00

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

ÇAYDAMAR SPOR

U – 13

 

17 NİSAN 2018 SALI

 

FUTBOL

FENER SAHASI

17.00

ZONGULDAK SARAY SPOR

ÇAYCUMA GB. SPOR

U – 15

BEYÇAYIRI SAHASI

17.00

KDZ. EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR

EREĞLİ KARADENİZ SPOR

U – 15

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

 

FUTBOL

ÇAYCUMA SENT. SAH

17.00

ÇAYCUMA GB. SPOR

SARAY SPOR

U – 13

KOZLU SAHASI

17.00

KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR

ÇAYDAMAR SPOR

U – 19 2. AMATÖR

MUAY THAİ

SİTE SPOR SALONU

10.00

OKULLAR GENÇLER – YILDIZLAR – KÜÇÜKLER MUAY THAİ İL BİRİNCİLİĞİ

KIZLAR – ERKEKLER

MASA TENİSİ

KAPUZ İO. SALONU

10.00

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ MASA TENİSİ TURNUVASI

KIZLAR – ERKEKLER

SATRANÇ

DEVREK-S. C. ULUPINAR LİS.

10.00

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

KIZLAR – ERKEKLER

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

SATRANÇ

ERDEMİR AND. LİS.

10.00

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

KIZLAR – ERKEKLER

 

20 NİSAN 2018 CUMA

SATRANÇ

ERDEMİR AND. LİS.

10.00

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

KIZLAR – ERKEKLER

 

14-15-16-17-18-19-20-21-22-23 NİSAN 2018

TENİS

TENİS-DENİZ KULÜBÜ

10.00

09 – 10 - 12 YAŞ 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI TENİS TURNUVASI

KIZLAR – ERKEKLER

 

20 - 21 NİSAN 2018

HALK OYUNLARI

SİTE SPOR SALONU

10.00

MİNİK-YILDIZ-GENÇ VE BÜYÜKLER KULÜPLER ARASI HALK OYUNLARI GURUP MÜSABAKALARI

KIZLAR – ERKEKLER

 

 

 

 

 

 

Etiketler: SPOR MÜSABAKALARIN HAFTALIK PROGRAMI...
KDZ-EREĞLİ ÇİLEK HABER HABERİN DOĞRU ADRESİ